איך לבחור את העורך דין שילווה אתכם

לעורכי דין לדיני משפחה תפקיד מרכזי בטיפול בנושאים רגישים כגון גירושין, עריכת צוואות, מינוי ייפויי כוח ואפוטרופסות, עריכת הסכמי ממון ועוד. השפעת עורך הדין לא נוגעת רק בנושאים של החוק היבש. איכותו ואופן תפקודו של עורך הדין שתבחרו ישפיעו היבטים האישיים, רגשיים וכספיים בחיים שלכם. אלה כמה מההיבטים שיעזרו לכם לבחור בצורה נבונה ומושכלת את עורך הדין שילווה אתכם. 

התמחות ומומחיות

לא כל עורך דין, מוכשר ככל שיהיה, בקיא בתחום דיני משפחה. לכן, הכלל הראשון הוא – הימנעו מפניה לעורכי דין שניסיונם העיקרי טמון בתחומים אחרים, כמו למשל כאלה שמתמחים בדיני חוזים או דיני קניין. חפשו עורך דין שעיסוקו מתמקד בדיני משפחה, שכן תהיה לו הבנה מקיפה ויסודית בתחום הנדרש. תוכלו לבדוק כמה שנים עורך הדין עוסק במקצועו, מה חושבים לקוחות קודמים, באילו סוגיות או סוגי תיקים הוא מטפל. 

זמינות ונגישות

סוגיות בדיני משפחה עלולות להיות מורכבות, וגם לא פשוטות מבחינה רגשית. כשאתם זקוקים לעורך דין, בדגש על עורך דין לדיני משפחה, הזמינות והגישה שלו חשובים לא פחות מהמקצועיות. רצוי להעדיף עורך דין שיהיה זמין, הן מבחינת לוחות הזמנים שלו והן מהבחינה הרגשית. כך הוא יוכל לטפל כראוי בכל דבר שמטריד אתכם, כולל מענה מקיף על שאלותיכם, עדכונים לאורך הדרך ובקיצור, יותר שקט נפשי בשבילכם. 

השקעה בלקוח, סבלנות ורגישות

ענייני משפחה כרוכים ברגשות רבי עוצמה ובמצבים רגישים. טיפול משפטי נוגע בהיבטים לפעמים טעונים, לפעמים כואבים אישית ומשפחתית. לכן, בבחירת עורך דין קחו בחשבון שעורך דין אידיאלי צריך להפגין גישה סבלנית, יכולת ונכונות להקשיב לחששותיכם, להתייחס לתמונה הכוללת כך שתרגישו בכל לבכם שיש לכם את האדם הנכון לצידכם. חפשו עורך דין שמגלה אמפתיה ונותן לכם את כול כולו, בין אם זה בפגישה אישית ובין אם זה בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה. 

שקיפות ואמינות לאורך כל הדרך

בנוסף לכל מה שציינו, רצוי מאוד שעורך דין אמין יהיה אמיתי וגלוי לב לגבי ההליך, לגבי מצבכם המשפטי ולגבי האסטרטגיה שהוא נוקט, בכל שלב. שקיפות בכל זאת (וגם בהיבט של שכר הטרחה) בונה ביטחון מהרגע הראשון. 

בתחום דיני המשפחה, לשירות אישי, מקצועי, מנוסה ומכל הלב, לרשותכם עו”ד אילן גבע. אל תהססו לפנות עכשיו.  

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button