איך נקבעים מזונות ילדים

דמי מזונות ממוצעים לחודש – איך זה נקבע?

דמי מזונות ממוצעים לחודש נקבעים קודם כל על פי גילאי הילדים המשותפים. ישנו חישוב של דמי מזונות עד גילאי 6 ודמי מזונות מגילאי 6 ומעלה ועד לגיל 18. ישנם מצבים בהם דמי המזונות משולמים גם אחרי גיל 18 ויש להתייחס גם למצבים הללו. החישוב נקבע על פי כל מקרה לגופו, אך עם זאת באופן כללי הוא יקבע על פי ההכנסה הפנויה של כל אחד מ-2 ההורים של הילדים לעומת זמני השהות של כל הורה עם הילדים המשותפים. בית המשפט לדיני משפחה בודק הכנסה מכל המקורות האפשריים כולל קצבאות, שכר דירה וזאת לאחר ביצוע קיזוז מהלוואות כמו משכנתא או תשלומי שכירות חודשיים.

הפרמטרים לקביעת דמי המזונות

בית המשפט לדיני משפחה משתמש ב-3 פרמטרים עיקריים על מנת לקבוע דמי מזונות בעת גירושין. פרמטר ראשון הוא הצרכים של הילדים שלכם. פרמטר שני הוא כאמור היחסיות של הכנסות כל אחד מההורים והפרמטר השלישי הוא גיל הילדים וזמני השהות שלכם עם הילדים. מכיוון שהחישוב הינו מורכב, לא ניתן לדעת מראש כמה תשלמו דמי מזונות או כמה בן או בת הזוג שלכם ישלמו דמי מזונות בעת גירושין. ההמלצה היא לפנות לעורך דין לדיני משפחה המספק שירותי גישור ויכול לסייע לכם בתהליך קביעת דמי המזונות על פי הפרמטרים שבית המשפט לדיני משפחה משתמש לביצוע החישוב.

תהליך גישור מקצועי לקביעת מזונות

על מנת לקבוע בצורה נכונה ומושכלת דמי מזונות ממוצעים לחודש מבלי להגיע לערכאות משפטיות, יש לכם אפשרות לפנות לתהליך גישור מקצועי לתהליך גירושין. תהליך הגישור מתבצע בסדרת מפגשים של בין 3 ל-4 מפגשים סך הכל. במפגשים הללו אתם תשבו מול עורך דין מוסמך לדיני משפחה והוא ילווה אתכם לאורך כל התהליך להגעת הסכמות הדדיות בנוגע לכל הסוגיות הנוגעות לגירושין.

דמי מזונות ממוצעים לחודש

לקבלת מידע נוסף על דמי מזונות ממוצעים לחודש, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל הפרטים העדכניים ביותר בנוגע לחישוב דמי מזונות ממוצעים. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נסייע לכם בתהליך הגירושין באמצעות גישור או ייצוג משפטי בבית המשפט במטרה להגיע להסכמות הדדיות ככל הניתן.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button