דיני משפחה

תחום דיני משפחה

דיני משפחה הם ענף משפטי העוסק במעמד האישי של אדם במסגרת המשפחה. הדינים בוחנים בין היתר את הזכויות והחובות המוקמות לאותו אדם במסגרת המשפחה. לתחום דיני המשפחה יש מספר תחומים ונישות שהם מורכבים, הכוללים בין היתר את הנושאים הבאים: נישואין, גירושין, דת, ילדים, ירושות, צוואות, אפוטרופסות, הסכם ממון, הסכם גירושין ועוד.

אם דיני משפחה עורך דין עסקינן, חשוב לבחור בעורך דין למשפחה המתמחה בתחום הספציפי של דיני המשפחה, לא רק כי מדובר בתחום שהוא מאוד רגיש, אלא גם בגלל העובדה שמדובר בתחום שמשתנה בצורה מהירה. בעבר תא המשפחה היה משהו יחיד שהוא כמובן אבא, אמא וילדים, יחד עם זאת כיום המשפחה המסורתית התרחבה, וכיום תא המשפחה יכול להגיע בצורות שונות, והדין המקומי מתחיל להכיר בעוד ועוד תאים משפחתיים. כידוע, דיני המשפחה פועלים על פי הדין הדתי והמשפט העברי, אולם יש תחומים בהם לא ניתן לפעול על פי דינים אלה בשל העובדה שהם אינם מכירים בתאי משפחה מסוימים. במקרה ואתם צריכים עורך דין למשפחה במרכז, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי דין אילן גבע, וביחד נסלול את הדרך אל ההצלחה.

עו”ד דיני משפחה – איך לבחור עורך דין מתאים?

כפי שצוין לעיל, ויוזכר בשנית, תחום דיני המשפחה הוא מבין התחומים הרגישים ביותר אשר קיימים ויש בהם צורך במהלך החיים. דיני משפחה מצריכים עורך דין דיני המשפחה שהוא מומחה בתחום, צריך לדעת בדיוק מה לשאול, הכינו רשימת שאלות, שאותה תציגו ותבקשו לקבל מענה בטרם בחירת עורך הדין. בנוסף לכך, חשוב לבחור עורך דין שנמצא במקום המגורים, בשל העובדה שאם יש אירוע חריג תוכלו להגיע אליו במהירות, ולכן אם הנכם מתגוררים באזור המרכז, חשוב שתמצאו עורך דין משפחה במרכז. חשוב שתבחרו גם עורך דין שמתעסק בנושא דיני המשפחה בלבד, ולא אחד שעוסק בכל התחומים, מה שנקרא בימינו ״חאפר״.

משרד עו”ד אילן גבע, מומחה בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, מזמין אתכם לקבוע פגישה עוד היום, ולפתור הכל, בעזרת ייעוץ מקצועי ואיכותי. בין היתר, אני אדם מאוד יסודי, ואני יודע שצריך לדעת את הדין באופן מלא על מנת לעזור בצורה המיטבית ללקוחותיי.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button