הסכם ממון ידועים בציבור

מנהלים זוגיות של ידועים בציבור? רוצים לחתום על הסכם ממון?

הסכם ממון ידועים בציבור נקרא הסכם חיים משותפים והוא אינו מחוייב לאישור בבית משפט. הוא מאפשר לכם להנות מהגנה משפטית וכלכלית במידה ותחליטו להיפרד או בעת מוות של אחד מכם. זהו הסכם המאפשר להתנהל טוב יותר כלכלית בתור זוג ולמנוע סכסוכים כספיים בין הילדים של בני הזוג מיחסים קודמים, או סכסוכים מול בן או בת הזוג בקשר הזוגי שלכם. זהו כלי משפטי המאפשר לקבל וודאות משפטית בנוגע ליחסים הזוגיים שלכם בהיבט הכלכלי. כאשר מדובר על זוגיות פרק ב’, בדרך כלל בני הזוג מגיעים עם הנכסים, רכוש או כספים שאספו במשך השנים ולכן הסכם חיים משותפים מספק מענה לנושא זה.

עו”ד לעריכת הסכם חיים משותפים

מכיוון שיש להסכם חיים משותפים השלכות כלכליות על העתיד שלכם ובמקרים רבים גם של הילדים והנכדים, יש לערוך את ההסכם בצורה מסודרת ותקנית מבחינה משפטית. משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה, יוכל לסייע לכם בניסוח ההסכם ובהגעה להסכמה בנושאים החשובים ביותר הנוגעים להסכם. חשוב שההסכם שלכם יהיה ברור מאוד ומקיף וכולל את כל הסוגיות הרלוונטיות גם במקרים של מוות. ניתן לבצע התאמה אישית להסכם חיים משותפים ולבחור סוגיות ספציפיות הנודעות לצרכים שלכם בתור בני זוג.

לפרק זוגיות ללא סכסוך משפטי

המטרה העיקרית של הסכם ממון ידועים בציבור או הסכם חיים משותפים היא למנוע סכסוכים על רקע פיננסי במידה ותחליטו להיפרד. על מנת לעשות זאת, אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נלווה אתכם לאורך כל תהליך ניסוח ההסכם ועד לחתימתו. צוות עורכי הדין שלנו מביא איתו ניסיון וידע עצום בתחום הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים והוא ישמח לנסח עבורכם הסכם מותאם אישית באופן מדויק.

ניסוח הסכם ממון ידועים בציבור

לקבלת פרטים נוספים על שירותי ניסוח של הסכם ממון ידועים בציבור, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הנוגע להסכם הנדרש לכם. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע זמינים עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ונשמח לתאם איתכם פגישה אצלכם בבית או אצלנו במשרד על מנת לקדם את עריכת ההסכם. אם אתם מחפשים שקט כלכלי בתקופת הזוגיות שלכם, זה הזמן לחתום על הסכם חיים משותפים.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button