הסכם ממון לפני נישואין

מה חשוב לדעת לפני שחותמים על הסכם ממון?

הסכם ממון לפני נישואין הוא הסכם המפרט על כל הנכסים, הכספים והרכוש שצברתם עד היום ומציין איך תהיה החלוקה של אותם נכסים וכספים במידה ותחליטו להיפרד ולהתגרש. למרות שזהו נושא רגיש שרוב בני הזוג לא מעוניינים להיכנס אליו לפני הנישואין, מומלץ לחתום על הסכם ממון מכיוון שאחוז הגירושין בישראל הוא גבוה והסכם הממון יכול לסייע לכם בתהליך הגירושין ולמנוע סכסוך כלכלי ארוך בעקבות ההחלטה להיפרד בעתיד.

ניסוח הסכם ממון עם עו”ד

איך קובעים מה תהיה החלוקה של הרכוש והנכסים לאחר גירושין? אחד הדברים החשובים בתהליך החתימה על הסכם הממון הוא הניסוח של ההסכם עצמו. את הניסוח יבצע עבורכם עורך דין מוסמך בתחום דיני משפחה המכיר לעומק את דיני הגירושין. הסכם הממון הוא כלי חשוב גם להגדרות פיננסיות הקשורות להתנהלות היום יומית שלכם, בעיקר ויש נכס אחד או יותר הנמצא בבעלות של אחד מכם. הסכם הממון יתייחס גם לנושא ירושה או רכוש שירשתם ואתם לא מעוניינים שתהיה חלוקה שלו במידה ותחליטו להתגרש.

איך מציגים לצד השני את ההסכם?

לקבל החלטה על קיום של הסכם ממון לפני נישואין אינה פשוטה ובעיקר כאשר צד אחד יוזם את הנושא הזה. זהו אינו תהליך רומנטי ובעיקר לא נעים כאשר אתם פונים לבן או בת הזוג ודורשים ממנו חתימה על הסכם כזה. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נסייע לכם גם בתהליך היוזמה לניסוח וחתימה על הסכם הממון והצגתו בצורה מקצועית מול בן או בת הזוג שלכם. חתימה על הסכם ממון אינה אומרת שאתם מעוניינים להתגרש אלה מגדירה עבורכם את ההתנהלות הפיננסית שלכם בשנים הבאות ולעיתים רבות אף יכולה לעזור להביא את הזוג לנהל זוגיות פתוחה ונוחה יותר בכל הנוגע לנושאים פיננסיים.

הסכם ממון לפני נישואין

לקבלת פרטים נוספים על ניסוח וחתימה על הסכם ממון לפני נישואין, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי להסכם הממון שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נסייע לכם לאורך כל התהליך במטרה להביא להסכמות הדדיות בכל הנושא הפיננסי הנוגע להסכם. התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר והצוות שלנו יתן לכם את כל התשובות לשאלות שלכם.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button