מזונות ילדים ידועים בציבור

האם דמי מזונות רלוונטיים לזוגות ידועים בציבור?

נהוג לחשוב כי מזונות ילדים ידועים בציבור אינם רלוונטיים כמו אצל זוג נשוי, אך למעשה אין הבדל בין המקרים הללו כאשר יש פרידה של בני הזוג. אם אתם בני זוג ידועים בציבור והחלטתם על פרידה, תצטרכו להגיע להסכמה לגבי דמי מזונות לילדים המשותפים או להגיש תביעה לבית המשפט לדיני משפחה במטרה שיקבע את דמי המזונות על ידי פסק דין. ניתן לעבור תהליך גישור במטרה להגיע להסכמה לגבי כל הסוגיות הרלוונטיות לתהליך הגירושין ובדרך זו להימנע מניהול סכסוך זוגי על רקע דמי המזונות בערכאות משפטיות. עם זאת, חשוב לציין כי בית המשפט לדיני משפחה נדרש לאשר את הסכם הגישור כאשר טובת הילדים היא בעדיפות הראשונה של בית המשפט.

חשיבות קביעת דמי המזונות לילדים

הילדים המשותפים שלכם צריכים להתחיל לחיות בשגרת חיים חדשה ולא פשוטה מבחינתם. מלבד העניין הרגשי והנפשי בפרידה של הורים, יש גם את הנושא הכלכלי. על מנת לא להגיע לפגיעה כלכלית בצרכים הבסיסיים של הילדים שלכם, נקבעים דמי המזונות. באמצעות תהליך גישור לפרידה של ידועים בציבור, ניתן להגיע להסכמות בנוגע לדמי מזונות ואף לנושאים נוספים כמו חלוקת רכוש (אם אין הסכם חיים משותפים חתום), משמורת על הילדים המשותפים והסדרי ראייה. תהליך גישור הוא אף מומלץ על ידי בתי המשפט לדיני משפחה מכיוון שהוא מקל את העומס על בתי המשפט ומונע ניהול סכסוכים על רקע זוגי היכולים להימשך גם מספר שנים.

למנוע קריסה כלכלית של בני הזוג

כאשר קובעים דמי מזונות ילדים ידועים בציבור, אחד הדברים שיש להתייחס אליהם הוא היכולת הכלכלית של שני בני הזוג. במידה וקביעת דמי המזונות אינה נכונה, המצב יכול להוביל לקריסה כלכלית של אחד מבני הזוג ולפגיעה באיכות החיים שלו. אם כן, בכדי להגיע להסכמות בנוגע לדמי המזונות, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום.אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע מנהלים מאות תיקים משפטיים בנוגע לדמי מזונות של ידועים בציבור ומסייעים בתהליך באמצעות גישור מקצועי.

מזונות ילדים ידועים בציבור

לקביעת פגישה עם הצוות שלנו בנוגע לדמי מזונות ילדים ידועים בציבור, צרו איתנו קשר דרך האתר אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נתאם עבורכם פגישה כבר לימים הקרובים.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button