עורך דין גירושין

איך מתחילים בתהליך גירושין ומה חשוב לדעת?

הליך גירושין הם הליך מורכב ומאתגר, אשר עלול לגרום ללחץ רב לבני הזוג המעורבים בהליך. עורך דין גירושין הוא עורך דין המתמחה בדיני המשפחה ובדיני ירושה, והוא יכול לספק לבני הזוג ליווי משפטי מקצועי ותמיכה רגשית בעת הליך הגירושין. עורך הדין יכול לעשות זאת באמצעות תהליך גישור, אשר מטרתו להגיע להסכמה הדדית בסוגיות המהותיות ביותר של תהליך הגירושין. ישנם מספר נושאים שעורך הדין לדיני משפחה יכול לסייע לכם ואנחנו נפרט עליהם בצורה מעמיקה בהמשך המאמר.

גישור עורך דין משפחה וגירושין

עורך דין משפחה וגירושין המתמחה בתהליכי גישור, יכול לסייע לכם להגיע להסכמה בנושאים שונים כגון חלוקת הרכוש, הכספים והנכסים המשותפים שלכם, קביעת דמי מזונות וקביעת משמורת על הילדים המשותפים במידה ויש. תהליך זה נקרא גם “גירושין בהסמכה” והוא מומלץ מאוד לשני בני הזוג ובעיקר ומדובר על בני זוג עם ילדים משותפים מתחת לגיל 18. באמצעות הליך גישור, אתם חוסכים מכם את הצורך לנהל את התיק המשפטי שלכם בערכאות משפטיות. בתי המשפט לדיני משפחה (בתי משפט השלום) בישראל נחשבים לעמוסים ביותר, בעיקר בתחומי המשפט של דיני גירושין. עומס זה יכול ליצור עיכוב בדיונים שלכם בבית המשפט ולהביא לכך שאתם או הילדים שלכם נמצאים במצב ביניים של תהליך גירושין ללא מענה מיידי.

מניעת סכסוך על רקע גירושין

עורך דין גירושין אחראי לסייע לכם להגיע להסכמות במטרה למנוע סכסוך על רקע תהליך הגירושין. מכיוון שזהו תהליך רגשי ונפשי לא פשוט, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתהליכי גישור ויכול לספק לכם את האמפטיה הדרושה. בסופו של דבר מדובר כאן בבני אדם ובילדים הנמצאים במצב חדש ולא פשוט. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נסייע לכם לעבור את הליך הגירושין בצורה יעילה, נכונה ומושכלת ולסיים אותו מהר ככל הניתן. ככל שתסיימו את ההליך מהר יותר, כך אתם והילדים המשותפים שלכם יוכלו להתחיל בשגרה חדשה ובריאה יותר, עם ראייה מושכלת לטווח הארוך.

עורך דין גירושין

לתיאום פגישה עם עורך דין גירושין מהמובילים בתחום בישראל, התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נתאם לכם פגישה אצלנו במשרד כבר לשבוע הקרוב.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button