עורך דין הסכם ממון

רוצים לחתום על הסכם ממון? זה הזמן לפנות לעו”ד!

הסכם ממון הוא הסכם בין בני זוג, המסדיר את זכויותיהם וחובותיהם הכלכליות בעת גירושין או מוות. הסכם ממון יכול לסייע לבני הזוג להגן על האינטרסים הכלכליים שלהם, ולמנוע סכסוכים משפטיים בעת פרידה. עורך דין הסכם ממון מתמחה בתחום דיני המשפחה ודיני ירושה הרלוונטיים להסכם זה. משרדי עורכי דין מקצועי יכול לסייע לכם לנסח הסכם ממון יעיל ומדויק לצרכים שלכם, שיגן על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר. ישנם מספר נושאים עיקריים שההסכם מתייחס אליהם ובמאמר הבא נפרט עליהם.

איך הסכם ממון יסייע לכם?

הסכם ממון יכול לסייע לכם במספר נושאים חשובים. נושא ראשון הוא הגדרת הרכוש המשותף והרכוש הפרטי של כל אחד מכם. הסכם הממון צריך להגדיר באופן ברור מהו הרכוש המשותף של בני הזוג, וכיצד הוא יחולק בעת גירושין. הרכוש המשותף כולל בדרך כלל את הנכסים הגדולים, כגון בית, רכב וכספים בחשבונות בנק. הרכוש הפרטי כולל בדרך כלל את נכסים שנרכשו לפני הנישואין, או נכסים שנרכשו במהלך הנישואין כמתנה או ירושה ורכוש פיזי כמו רהיטים, מוצרי חשמל ותכשיטים. יש לזכור כי הסכם ממון הוא מסמך משפטי מחייב. לפני חתימה על הסכם ממון, חשוב לקרוא אותו בקפידה ולקבל ייעוץ משפטי מקיף ממשרד עורכי דין מנוסה בתחום.

ניסוח הסכם ממון מה זה?

אם אתם שואלים אתם עצמכם ניסוח הסכם ממון מה זה ולמה הוא חשוב, כדאי להבין כי ניסוח ההסכם הוא בעל השלכות מהותיות על העתיד הכלכלי שלכם. את הניסוח יבצע עבורכם משרד עורכי דין מקצועי על מנת שהוא ימצה את כל הזכויות שלכם בתור בעלים של נכסים, כספים וסוגים שונים של רכוש. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נלווה אתכם בתהליך על מנת להגיע להסכם המתאים ביותר לצרכים שלכם. את הסכם הממון ניתן לקבוע באמצעות תהליך גישור על מנת למנוע סכסוך, בין אם הסכם הממון נחתם לפני הנישואים ובין אם הוא נחתם לאחר הנישואין.

עורך דין הסכם ממון

ליצירת קשר עם עורך דין הסכם ממון, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להתקשר אלינו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע מלווים מאות זוגות בכל שנה בתהליכי ניסוח וחתימה על הסכמי ממון ונשמח לסייע לכם בתהליך. 

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button