עורך דין לדיני משפחה

זקוקים לסיוע משפטי בנוגע לדיני משפחה? 

דיני משפחה מתייחסים למגוון חוקים הנוגעים כמעט לכל אחד בשלבים מסויימים בחייו. באמצעות שירותי עורך דין לדיני משפחה, אתם יכולים לפתור נושאים משפטיים שונים כגון בעיות הנוגעות לתהליך גירושין, ירושה וכתב צוואה, אימוץ ילדים, הורות והסכמי ממון. דיני משפחה נחשבים למורכבים במיוחד מכיוון שהם משלבים רגש כמעט בכל נושא משפטי. בשונה מדינים אחרים כמו דיני נזיקין או דיני מקרקעין, הנושא הרגשי בדיני משפחה הוא מהותי ולכן מומלץ לפנות רק לעורך דין המכיר את התחום לעומק וידע להיות אמפטי ורגיש בשלבים המתאימים והנכונים של התהליך המשפטי בו אתם נמצאים כעת, או נדרשים להיכנס אליו בעתיד הקרוב. 

היתרונות של עורך דין לעיניייני משפחה

עורך דין לעיניייני משפחה יכול לעזור לכם במספר דרכים. אחת הדרכים הנפוצות היא ייצוג משפטי בבית המשפט השלום (בית המשפט לדיני משפחה). דרך נוספת היא ניסוח כתב תביעה או כתב הגנה בהתאם למצב המשפטי בו אתם נמצאים במטרה לספק פתרון משפטי במקרה של תביעה. בנוסף לכך, תוכלו להיעזר בעורך הדין בתהליכי גישור, אשר מטרתם למנוע הליכה לערכאות משפטיות. תהליכי גישור רלוונטיים למגוון רחב של תחומי כגון סכסוכים על רקע משפחתי, סכסוכים על רקע זוגי וקביעת חלוקת רכוש או עיזבון של נפטר.

ליווי משפטי בנושאי ירושה וצוואות

אחד התחומים  בהם עורך דין לדיני משפחה יכול לסייע לכם בכל שלב משפטי בו אתם נמצאים הוא תחום הירושות והצוואות. אם אדם היקר לכם נפטר ואתם זקוקים לסיוע משפטי בתהליך חלוקת העיזבון של הנפטר, עורך הדין במקרה זה ילווה אתכם לאורך כל התהליך עד לסיום חלוקת העיזבון. זוהי למעשה הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לחלוקת עיזבון כאשר יש מספר גדול של יורשים, או אם הוגשה התנגדות לצו קיום צווואה.

עורך דין לדיני משפחה

לקבלת פרטים נוספים על שירותי עורך דין לדיני משפחה, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הנוגע למקרה המשפטי שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נשמח לנהל את התיק המשפטי שלכם ולסייע לכם למצוא פתרונות משפטיים מהירים ויעילים. השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס מילוי הפרטים באתר והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה במשרדים שלנו הממוקמים בפתח תקווה.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button