עורך דין צוואה

זקוקים לסיוע משפטי בנוגע לצוואה? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם או אדם הקרוב אליכם מעוניינים לערוך צוואה או זקוקים לייעוץ בנוגע לירושה, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לשירותי עורך דין צוואה. עורך דין המתמחה בדיני משפחה יכול לסייע לכם בכל הנוגע לירושות, צוואות והתנהלות בירוקרטית מול הרשם לענייני ירושה. במידה ואתם רוצים לכתוב צווואה או הורה או כל אדם אחר הקרוב אליכם, תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי, אך עם זאת מומלץ לנסח את כתב הצוואה רק עם עורך דין מוסמך המתמחה בדיני משפחה. דיני משפחה כוללים בין היתר את כל החוקים הנוגעים לחלוקת עיזבון, כתיבת צוואה, צו ירושה וצו קיום צוואה.

עורך דין ירושה וצוואה מקצועי

ניסוח כתב צוואה צריך להתבצע בצורה אחראית, מושכלת ומקצועית. זהו מסמך בעל השלכות כלכליות רבות והוא מתייחס לכל הרכוש, הכספים והנכסים שכותב הצוואה אסף ויאסוף במהלך חייו. ניסוח של כתב הצוואה דורש מיומנות, ידע וניסיון. באמצעות עורך דין ירושה וצוואה ניתן להגיע לניסוח מהודק ורלוונטי לצרכים של כותב הצוואה. כדאי לדעת כי על כל כתב צוואה ניתן להגיש התנגדות לאחר פטירת כותב הצוואה ולכן הכנה נכונה ומושכלת של הצוואה, תקטין את הסיכויים להתנגדויות או לאישור התנגדויות אצל הרשם לענייני ירושה האחראי על הוצאת צו קיום הצוואה לאחר מותו של בעל הצוואה.

חוק הירושה והמשמעויות שלו

חוק הירושה בישראל קובע באופן ברור מי היורשים של בעל העיזבון, אך כאשר ישנה צוואה יש להתייחס אליה כמסמך משפטי רשמי. עורך דין צוואה ינסח עבורכם את כתב הצוואה ויעזור לכם או לכותב הצוואה להתייחס לכל ההיבטים הנוגעים לחלוקת העיזבון שלו לאחר פטירתו. אנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע מסייעים למאות לקוחות בכל שנה בתהליכי הכנה וניסוח כתבי צוואה ונשמח לסייע לכם בתהליך על מנת שתוכלו להביא לכתב צוואה תקין הנוגע בכל הנושאים החשובים ביותר של בעל הצוואה.

עורך דין צוואה מוביל ומקצועי

ליצירת קשר עם עורך דין צוואה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במשרד עורכי דין אילן גבע נתאם עבורכם פגישה עם אחד מעורכי הדין שלנו כבר לימים הקרובים. בפגישה תוכלו לקבל את כל הפרטים על תהליך ניסוח הצוואה ואישורה באופן רשמי ברשם לענייני ירושה.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button