תביעת כתובה

ניתן להגיש תביעת כתובה לאור מגוון נסיבות. מסמך הכתובה נתפס, כיום, כמנהג מיושן. עם זאת, הוא משמח חלק בלתי נפרד בכל חתונה יהודית הנערכת בישראל. כמו כן, הכתובה הינה מסמך משפטי מחייב המציג את התחייבויותיהם של שני הצדדים אחד כלפי השנייה – בייחוד במקרים של פרידה. בהתאם, כאשר הבעל והאישה מחליטים להתגרש, ניתן יהיה לתבוע את הצד השני ולממש את הכתובה. מעוניינים גם אתם להגיש תביעה זו? זקוקים לייעוץ וליווי במסגרת דיני משפחה וגירושין? צרו קשר עוד היום עם משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה מתמחה בניהול הליכי גירושין במקצועיות רבה. כמו כן, בזכות עובדי המשרד תקבלו סיוע במסגרת דיני צוואה וירושה, ייפוי כוח מתמשך, הסכמי ממון ועוד.
תביעת כתובה והגשתה כנדרשבבואנו לתכנן את חתונת חלומותינו, אנו נכין רשימת משימות – ונדאג להוציא אותה לפועל כראוי. החל מהמקום לאירוע, השמלה ועד המוזמנים – היבטים אלו ואחרים יתרמו רבות להצלחת האירוע. כמו כן, אחד מהאלמנטים המרכזיים בכל חתונה יהודית הינו הכתובה. אכן, רבים מאתנו מתייחסים לכך בתור מנהג מיושן, עתיק ולא מחייב – אך מדובר בטעות. למעשה, מדובר במסמך משפטי מחייב ביותר.
בהתאם, לאחר כך וכך שנים כאשר הבעל והאישה מחליטים להתגרש – יש באפשרותם להגיש תביעת כתובה. מטרתו של שטר הכתובה, למעשה, הוא להטיל מעין קנס על הבעל אם וכאשר בני הזוג עומדים בפני גירושין. כך, האישה תקבל סיוע כלכלי בעת “הגירוש”.
את התביעה ניתן להגיש לאור מגוון נסיבות, כאשר אחת המרכזיות מתוכן הוא בגידת הבעל. כמו כן, נדגיש כי קיימת אפשרות לשלול את הכתובה במהלך הגירושין. כך או כך, כדי להתנהל כראוי מול הגורמים הרלוונטיים יש לפנות אל עורך דין מתחום דיני המשפחה – ולתכנן את השלב הבא.
לממש את זכויותיכםמימוש הכתובה בעת הליך הגירושין הינו פעולה נפוצה. מעוניינים גם אתם לבדוק אפשרות זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. צוות עובדי המשרד יסייעו לכם כראוי שלב אחר שלב.

תחומים נוספים

פלילי

התחום הפלילי הוא התחום שזוכה להילה וליוקרה הגבוהה ביותר בתחום עריכת דין. מדובר בתחום שמרבה להגיע לכותרות בתקשורת, תחום שעוסק

קרא עוד »

אפוטרופוס

מינוי אפוטרופוס לאדם או לקטין הוא אירוע שלרוב מתבצע בנסיבות מצערות. זהו מצב שבו אדם בוגר הופך ללא כשיר לדאוג

קרא עוד »

ירושה ועזבון

ענייני צוואה וירושה נוטים להידחק מתהליכי המחשבה של בני אדם. אלו הן מחשבות מעציבות ורבים  פשוט מעדיפים לא לעסוק במה 

קרא עוד »

גירושין

גירושים הם תהליך מורכב ורגשי שמוביל לשינויים מהותיים בחיים האישיים והמשפחתיים של הזוג המעורב. לצד המורכבות הרגשית והאישית יש צורך

קרא עוד »
  Call Now Button